Odprawa celna w Białymstoku

Wymiana towarowa za granicą, transport, import oraz eksport towarów – wszystko to wymaga konieczności poznania procedur celnych oraz przepisów. Tylko dzięki temu możliwe jest uniknięcie różnego rodzaju przestojów, związanych z kwestiami celno-podatkowymi oraz wyższych kosztów. Jeżeli macie Państwo problemy w tej kwestii i chcecie w pełni wykorzystać potencjał swojego przedsiębiorstwa, zgłoście się do nas – odprawa celna Białystok to specjalność naszej firmy i jesteśmy w stanie znaleźć rozwiązanie, które będzie w stu procentach dostosowane do Państwa indywidualnych potrzeb.

Kompleksowa odprawa celna Białystok

Firma Rusak to 30 lat doświadczenia, setki zadowolonych Klientów oraz szereg możliwości, jakie Państwu oferujemy. Działamy w oparciu o Państwa indywidualne potrzeby i dlatego zapewniamy pełną elastyczność usług. Jesteśmy w stanie pomóc w kwestii przepisów – zapewniamy fachowe doradztwo, wyjaśnianie zawiłych pojęć prawnych oraz tłumaczenie wymogów, jakie przepisy celne narzucają na Państwa przedsiębiorstwo. Zapewniamy również profesjonalne reprezentowanie Państwa firmy przed organami celnymi oraz wyjaśnianie wszelkich kwestii związanych z transportem zagranicznym w Państwa imieniu. Jesteśmy również specjalistami od kwestii formalnych, dlatego też przygotowujemy stosowne dokumenty, odciążając tym samym Państwa od tego obowiązku.

Odprawa celna wymaga znajomości przepisów i dostosowania się do nich, dlatego też naszym celem jest przeprowadzenie Państwa przez ten proces tak, abyście nie popełnili najmniejszego błędu. W konsekwencji będziecie mogli liczyć na brak jakichkolwiek przestojów towarów, profesjonalne realizowanie zleceń, a także budowanie wizerunku zaufanego partnera. Jeżeli pragniecie rozwinąć swoje przedsiębiorstwo pod kątem przepisów celno-podatkowych, zachęcamy również do skorzystania z naszych usług wdrażania systemu Customs Compliance.

Odprawa celna Białystok – dlaczego my?

Do kontaktu z naszym białostockim biurem zapraszamy przede wszystkim te osoby, które cenią sobie współpracę ze specjalistami posiadającymi odpowiedni poziom wiedzy oraz ogromne doświadczenie. Branżę TSL znamy od podszewki, podobnie jak potrzeby naszych Klientów, specjalizujemy się w przepisach i kwestiach formalnych i doskonale wiemy w jaki sposób pomóc Państwu, byście mogli prowadzić swoje działania bez najmniejszych problemów. Wyznacznikiem jakości świadczonych przez nas usług jest Certyfikat AEO, który wyróżnia najbardziej fachowe i profesjonalne firmy. Zapraszamy do współpracy przedsiębiorstwa z każdego sektora gospodarki!