Świadczymy usługi celne

30 lat doświadczenia, wykwalifikowani specjaliści, zawsze chętnie wspomagający swoich Klientów oraz wiele oddziałów, do których możecie się Państwo zgłosić – wszystko to sprawia, że nasza firma jest w stanie spełniać oczekiwania najbardziej wymagających Klientów i świadczyć usługi celne przy zachowaniu wszelkich standardów jakości. Posiadamy szeroką ofertę i świadczymy usługi w pełni indywidualnie dla każdego z Państwa – w zależności od Waszych potrzeb dobieramy różne rozwiązania i w ten sposób pomagamy w problemie.

Jakie usługi świadczymy?

Podstawowym celem prowadzonej przez nas działalności jest przeprowadzenie Państwa przez cały proces obsługi celnej – chcemy pomagać przedsiębiorcom, mającym problemy z procedurami celnymi, od początku do końca, zajmując się wszelkimi kwestiami i pomagając w zróżnicowanych problemach. Proponujemy kompleksowe doradztwo, dzięki któremu dowiecie się Państwo wszystkiego o procedurach celnych i będziecie mogli dokładnie poznać przepisy celno-podatkowe. Nasi specjaliści wyjaśnią wszelkie niezbędne pojęcia, poinformują o wymogach, jakie na Państwa przedsiębiorstwo narzucają przepisy prawne, a także zapewnią aktualne stawki celne i inne istotne dane. Działamy również jako Customs Agency, wdrażając w firmach system Customs Compliance, który pozwoli Państwu działać sprawniej, skuteczniej i uniknąć przestojów towarów czy też zbyt wysokich kosztów związanych z procedurami celnymi.

Oczywiście doradztwo to jedno, a pomoc praktyczna to drugie. Jako specjaliści w zakresie obsługi celnej, bardzo chętnie przeprowadzimy Państwa przez ten proces od początku do końca, reprezentując Was przy tym przed organami celnymi, a także zajmiemy się wszystkimi kwestiami formalnymi, dzięki czemu nie będziecie Państwo musieli przejmować się niczym, co związane jest z procedurami celnymi. Jesteśmy do dyspozycji na każdym etapie współpracy i zapewniamy kompleksowe wsparcie – niezależnie od tego, jaki problem Państwa nurtuje.

Dlaczego my?

Przede wszystkim dlatego, że świadczymy usługi celne już od ponad 30 lat, spełniając oczekiwania najbardziej wymagających Klientów. Wspieramy przedsiębiorstwa działające w różnych sektorach gospodarki i w całej Polsce, a także wyróżnia nas fachowość, której potwierdzeniem jest posiadany przez nas Certyfikat AEO. Jesteśmy uznanym partnerem biznesowym, który wciąż otwiera kolejne biura, zyskuje i aktualizuje wiedzę, a także pomaga Klientom w nowych problemach. Dzięki temu rozwijamy się i jesteśmy w stanie spełniać wszelkie oczekiwania swoich Klientów!