Usługi Customs Broker

Procedury celne to temat, z którym wielu przedsiębiorców musi mierzyć się na co dzień i często miewa w tej kwestii spore problemy, które powodują między innymi przestoje transportowanych towarów czy wysokie opłaty celne. Przedsiębiorstwa zajmujące się transportem międzynarodowym i chcące realizować swoje usługi w zakresie importu i eksportu z zachowaniem najwyższych standardów jakości, powinny zdecydować się na wdrożenie specjalistycznego, nowoczesnego systemu, który pozwoli im działać sprawniej i skuteczniej. System taki jest w stanie zapewnić Państwu nasza firma, która działa na rynku jako Customs Broker i spełnia oczekiwania przedsiębiorców działających w różnych gałęziach gospodarki.

Customs Broker – w czym może pomóc?

Firma Rusak to specjaliści w zakresie wdrażania systemów Customs Compliance, oferowanych firmom specjalizującym się w imporcie oraz eksporcie różnego rodzaju towarów. Podstawowym celem naszych działań jest pomóc Państwu w usprawnieniu procesów przeprowadzanych w firmie, a także podwyższeniu jakości świadczonych usług. Wszystko to jest możliwe, dzięki wdrożeniu specjalnych procedur, o co zadbają nasi specjaliści.

Jako Customs Broker, naszym zadaniem jest doradztwo, przeprowadzenie audytu oraz wdrożenie najlepszych rozwiązań związanych z transportem oraz kwestiami celnymi, dzięki którym zapewnicie sobie Państwo z jednej strony brak przestojów, a z drugiej zadbacie o odpowiednie relacje z Urzędem Celnym i będziecie mogli działać skuteczniej niż dotychczas. Wszelkie nasze działania związane z wdrażaniem systemów Customs Compliance opierają się na w pełni indywidualnym rozpatrywaniu potrzeb Klientów, a także profesjonalnemu oraz kompleksowemu podejściu do Państwa problemów. Jest to możliwe dzięki zespołowi naszych specjalistów, którzy doskonale znają wszelkie procedury celne i są w stanie wdrożyć w Państwa firmie takie rozwiązania, które pozwolą Wam działać sprawniej i skuteczniej.

Customs Broker – nasze pozostałe usługi

Oczywiście naszą specjalnością jest obsługa celna, dlatego też możecie Państwo skorzystać z naszych usług doradztwa, a także reprezentowania Was przez organami celnymi. Objaśnimy Wam wszelkie procedury, wyjaśnimy kwestie przepisów i zadbamy o odpowiednie relacje z Urzędem Celnym. Zrobimy wszystko, abyście Państwo mogli prowadzić skuteczny, sprawny transport międzynarodowy, nie bojąc się przy tym o przestoje towarów czy wysokie koszty. Zapraszamy do kontaktu i owocnej współpracy! Jesteśmy z naszymi Klientami już od 30 lat – to mówi samo za siebie!